O nas

"Na dobrą sprawę" jest sklepem charytatywnym w formie butikowego second-handu online, prowadzonym przez nasz fundacyjny kolektyw. Sklep jest częścią Fundacji Go’n’Act – cały zysk przeznaczony jest na wsparcie jej działań statutowych.

Znajdziesz u nas piękne ubrania z drugiego obiegu, którym dajemy nowe życie. Dzięki temu realizujemy bliską nam ideę „less waste” i promujemy etyczną modę w duchu „slow ”. Stawiamy na wysoką jakość i oferujemy starannie wyselekcjonowaną odzież w najlepszym stylu. Szukasz klasycznej sukienki lub boho kombinezonu? Potrzebujesz eleganckiej marynarki, stylowej koszuli lub swetra vintage? 

Dobrze trafiłaś!

U nas możesz bawić się modą w sposób zrównoważony - nie szkodząc środowisku, a jednocześnie wspierając działania na rzecz dzieci i młodzieży, edukacji, równości, integracji oraz bardziej sprawiedliwego świata dla wszystkich.

Jak możesz nas wspierać?

 1. Kupuj w naszym sklepie! Każdy zakup, to nie tylko piękne ubranie, które powędruje do Ciebie i zyska nowe życie. To przede wszystkim finansowe wsparcie naszych działań.
 2. Oddaj nam swoje ubrania, których nie potrzebujesz. Zrobiłaś przegląd szafy i znalazłaś ubrania w świetnym stanie, których już nigdy nie założysz? Przekaż je nam, a my znajdziemy im nowy dom. Towar w naszym butiku pochodzi w 100% z darowizn. Przyjmujemy wyłącznie odzież damską. 

Nie przyjmujemy:

- ubrań męskich,

- ubrań dziecięcych,

- bielizny,

- odzieży sportowej,

- ubrań w złym stanie i/lub z widocznymi wadami.

Proponujemy następujące opcje przekazywania ubrań:

 • Wysyłka paczkomatem do paczkomatu w Żernikach Wrocławskich: ZWR01M (Wrocławska 14, 55-010 Żerniki Wrocławskie); mail: nadobrasprawe.sklep@gmail.com, telefon 795 295 732;
 • Wysyłka paczki na adres: Fundacja Go'n'Act, ul. Parkowa 17, 55-010, Biestrzyków.
  mail: nadobrasprawe.sklep@gmail.com, telefon 795 295 732;
 • Przekazanie osobiste we Wrocławiu naszej księgowej Monice (w jej biurze rachunkowym Biuro Elida) - na ulicy Wolbromskiej 18/1b w dniach:
  poniedziałek 8:00-15:00
  wtorek: 8:00-12:00
  środa: zamknięte
  czwartek: zamknięte
  piątek: 10:00-14:00
 • Przekazanie osobiste na Bielanach Wrocławskich naszej stylistce / fotografce /logistyczce Ani - na ulicy Błękitnej (po uprzednim kontakcie telefonicznym: 798 150 576).

Czym zajmuje się Fundacja Go'n'Act?

Nasza fundacyjna wizja to świat, w którym każde dziecko i każdy młody człowiek żyje w świecie przyjaznym, bezpiecznym i sprawiedliwym. Świat, w którym wszyscy są sobie równi, bez względu na dzielące ich różnice w wyglądzie, kulturze, pochodzeniu, płci czy statusie majątkowym.

Misją naszego zespołu jest zapewnienie każdemu dziecku i młodemu człowiekowi pełnego poszanowania jego praw, bezpiecznego dzieciństwa i okresu młodości, poczucia przynależności do lokalnej społeczności.

 

 

Poprzez edukację dla pokoju, działania na rzecz praw dziecka i projekty integracji społecznej, wspieramy wychowanie obecnego pokolenia dzieci i młodzieży na odpowiedzialnych i sprawiedliwych obywateli, którzy w przyszłości zadbają o przyjazny, bezpieczny i równy świat.

Więcej o naszych działaniach przeczytasz tutaj.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Fundacji Go'n'Act

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl